Wirtualna biblioteka

Katalog biblioteki SAN

Libra NET — internetowy katalog Biblioteki Społecznej Akademii Nauk

 Przeglądaj wszystkie dostępne zbiory biblioteki, Wyszukaj interesujące pozycję, Przejrzyj specjalnie przygotowane zestawienia ciekawych książek, płyt, artykułów itp.  

 

» Logowanie do Libra NET - Katalogu biblioteki SAN «

Zbiory online (IBUK libra, EBSCOhost, WBN)

IBUK libra — internetowa biblioteka i czytelnia online

 

 

 

IBUK libra to największy w Polsce serwis podręczników akademickich i książek naukowych w wersjach elektronicznych. W sieci uczelnianej dostępne są książki wybrane przez Społeczną Akademię Nauk.

UWAGA! - do biblioteki logujemy się za pomocą konta SANet. Po kliknięciu na przycisk poniżej "Dostęp spoza Uczelni" lub po wejściu na adres https://ibuk.san.edu.pl, logowanie następuje automatycznie, jeżeli w przeglądarce są Państwo zalogowani kontem SANet do innego serwisu Uczelni, np. Intranet SANWirtualnej Uczelni lub Microsoft Office 365. Nie korzystamy z przycisku "ZALOGUJ", widocznego na stronie IBUK. Poprawność automatycznego zalogowania kontem SANet można zweryfikować po kliknięciu na przycisk "Moje biblioteki", wtedy widoczna jest nazwa "Społeczna Akademia Nauk w Łodzi" oraz wielkość dostępnego zbioru książek. W celu skorzystania z książek wykupionych przez Uczelnię, proszę wejść w zakładkę "Książki w moich bibliotekach". 

EBSCOhost — wyszukiwarka

EBSCOhost jest to ogromna baza danych zawierająca pełnotekstowe czasopisma i magazyny w wersjach elektronicznych. Potężne źródło informacji dla autorów prac semestralnych i dyplomowych oraz rozpraw naukowych. Spoza Uczelni dostęp na hasło.

Wirtualna Biblioteka Nauki

WBN to istotne wsparcie w pracach badawczych, rozwojowych i wdrożeniowych we wszystkich dziedzinach wiedzy i specjalnościach naukowych w Polsce, a także ważna pomoc dla doktorantów i studentów przygotowujących prace dyplomowe.