Przyjdź do społecznej akademii nauk w Świdnicy będziemy razem uczyć się Matematyki

„Tegoroczna matura z matematyki dla wielu jest barierą trudną do pokonania, jednakże dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Przy pomocy nauczycieli Społecznej Akademii Nauk uczniowie będą mieli szansę uzupełnić wiedzę, przećwiczyć arkusze maturalne, a w rezultacie uzyskać wymarzoną przepustkę na uczelnię wyższą, jaką daje im zdany egzamin maturalny.”

Zapraszamy wszystkich tegorocznych maturzystów oraz osoby przygotowujące się do matury a pragnących usystematyzować lub uzupełnić swoją wiedzę z matematyki na „Bezpłatny Kurs Maturalny z Matematyki”.

Zajęcia realizowane są w wymiarze 27 godzin. Spotkania będą odbywać się w siedzibie Społecznej Akademii Nauk w Świdnicy przy ul. Franciszkańskiej 7.

Kurs odbywać się będą w godzinach od 13:00 do 15:30 w dniach 28.01 – 09.02.2019 r.

Osoby chcące wziąć udział w kursie, prosimy kontakt:

Zapisy do 25 stycznia 2019 r. w godz. 10:00 – 17:00

Nie czekaj zapisz się już dziś. Czekamy na Ciebie.