Praca pedagoga ze specjalnością resocjalizacja bywa czasami trudna i niewdzięczna, ale młodych ludzi to nie zraża i decydują się wykonywać ten zawód z wielkim zaangażowaniem. Nie wiele osób wie, że oprócz wiedzy teoretycznej przekazywanej podczas studiów prowadzone są tam także zajęcia z samoobrony.

Chcielibyście poznać kilka technik przydatnych w obronie przed atakiem fizycznym oraz dowiedzieć się, dlaczego są tak ważne dla studentów Resocjalizacji? Zapraszamy Was na wykład dr. Marka Borkowskiego pod tytułem „Sytuacje zagrażające w pracy z trudną młodzieżą - podstawy samoobrony”. Wydarzenie odbędzie 15 lipca o godzinie 16:00 za pośrednictwem aplikacji MS Teams.

Wykład ma na celu między innymi przybliżyć charakter pracy w instytucjach publicznych po ukończeniu studiów na kierunku Pedagogika/ Resocjalizacja. Na konkretnych przykładach zostaną omówione związane z tym trudności oraz przedstawiona zostanie specyfika pracy. Do tego dr Marek Borkowski opowie o swoich osiągnięciach oraz o przebiegu swojej kariery. Wykład urozmaici pokazanie oraz omówienie przez prowadzącego kilku najważniejszych technik przydatnych w samoobronie.

Osoby zainteresowane udziałem w wydarzeniu prosimy o zapisanie się za pośrednictwem linku:

Informacje praktyczne:

termin: 15 lipca 2020 r. godz. 16:00

prowadzący: dr Marek Borkowski

miejsce: MS Teams

zapisy: www.event.san.edu.pl

Plan wykładu:

1. Prezentacja wybranych technik samoobrony.
  2. Dlaczego samoobrona jest tak ważna dla studentów Resocjalizacji?
  3. Trudności i specyfika pracy w instytucjach po Pedagogice/Resocjalizacji.
  4. Wykładowca-praktyk, czyli opowieść dr. Marka Borkowskiego o swoim doświadczeniu zawodowym.