Last Minute przed Maturą z MaTeMatyki

„Tegoroczna matura z matematyki dla wielu jest barierą trudną do pokonania, jednakże dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Przy pomocy nauczycieli Społecznej Akademii Nauk uczniowie będą mieli szansę uzupełnić wiedzę, przećwiczyć arkusze maturalne, a w rezultacie uzyskać wymarzoną przepustkę na uczelnię wyższą, jaką daje im zdany egzamin maturalny.”

Zapraszamy wszystkich tegorocznych maturzystów oraz osoby przygotowujące się do matury a pragnących usystematyzować lub uzupełnić swoją wiedzę z matematyki na „Bezpłatny Kurs Maturalny z Matematyki”.

Spotkania będą odbywać się w siedzibie Społecznej Akademii Nauk w Świdnicy przy ul. Franciszkańskiej 7.

Kurs odbywać się będą w godzinach od 11:00 do 13:30 w dniach 29.04 – 30.04.2019 r.

Nie czekaj tylko przyjdź. Czekamy na Ciebie.