#wybieramsan

Kształcenie

SAN liderem kształcenia praktycznego – bo teoria to nie wszystko!

Aktualności

pokaż wszystkie aktualności
Podpisanie Porozumienia o współpracy

Podpisanie Porozumienia o współpracy

W dniu 6 marca 2019 r. o godz. 10.00 odbędzie się uroczyste Podpisanie Porozumienia o współpracy pomiędzy Uczelnia Wyższą a Szkołami Średnimi oraz Inaugurację II edycji Kongresu Młodzieży Przedsiębiorczej - "Młodzi z Pomysłem na Przemysł 4.0".

04.03.19
Odjazdowe głowy

Odjazdowe głowy

Oj działo się! Tak wspaniale bawiła się dziś Społeczna Akademia Nauk w Świdnicy.

04.02.19
szczegóły
Niespodzianka przed andrzejkowa

Niespodzianka przed andrzejkowa

W Społecznej Akademii Nauk w Świdnicy studenci z okazji zbliżających się Andrzejek otrzymali "dobre słowo" od: Platona, Kartezjusza, A. Einsteina, Sokratesa. Dodatkowo w szczęśliwych losach były nagrody niespodzianki odbierane z rąk Dziekana Wydziału.

03.01.19
Spotkanie z Krzysztofem Domareckim

Spotkanie z Krzysztofem Domareckim

W Społecznej Akademii Nauk w Świdnicy Krzysztof Domarecki wygłosił wykład: Ekspansja zagraniczna MPŚ - Jak zarobić na eksporcie? Podzielił się ze studentami oraz przybyłymi gośćmi swoim doświadczeniem w prowadzeniu firmy oraz podpowiadał jak budować dobre relacje z kontrahentami, jak kierować firmą, aby mogła osiągnąć sukces. Studenci oraz goście zadawali pytania na temat prowadzenia biznesu, budowania relacji międzyludzkich. Pan Krzysztof Domarecki chętnie odpowiadał na zadawane pytania i dzielił się cennymi spostrzeżeniami. Studenci otrzymali receptę na sukces "dyscyplina i relacje - to taaaakieee proste".

10.12.18
Dobre Słowo

Dobre Słowo

24 listopada w Społecznej Akademii Nauk w Świdnicy studenci z okazji zbliżających się Andrzejek otrzymali „dobre słowo ” od: Platona, Kartezjusza, A Einsteina, Sokratesa.

26.11.18